f
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 548

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 549

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/page_header.php on line 343
And-Tech :: Zobacz temat - Sterowniki

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Politykš prywatnoœci.

Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglšdarce lub konfiguracji usługi.

And-Tech Strona Główna And-Tech
Forum firmy And-Tech

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sterowniki
Autor Wiadomość
And-Tech
Site Admin

Wysłany: Czw Cze 04, 2009 7:58 am   Sterowniki

Sterowniki do programatora AVR Prog USBv2 są do pobrania z tej strony:
http://www.and-tech.pl/Stk500/Drivers.zip

michal_witt 

Wysłany: Czw Lut 25, 2010 4:23 pm   

Witam mam problem z sterownikami do programatora STK500v2.

to znaczy gdy podłączam go w trybie HID nie instaluje się a system widzi jako nierozpoznane urządzenie.

zaś w trybie COM wszystko przebiega jak na instrukcji do momentu wybrania sterowników wybieram folder w którym znajdują się sterowniki, kreator szuka sterowników po czym pisze
"Sprzęt nie został zainstalowany. ponieważ kreator nie może odnaleźć wymaganego oprogramowania."

CO robić??.

morock 

Wysłany: Nie Lut 28, 2010 1:07 am   

nie chciałbym straszyć ale to mi wygląda na uszkodzony uklad programatora... sprawdź jeszcze kabelek, połączenia za złączu oraz płytce.

And-Tech
Site Admin

Wysłany: Wto Mar 02, 2010 9:28 am   

jeśli piszemy o błędzie instalacji sterowników to bardzo proszę o podstawową informację jaką jest system operacyjny. Bez tego nie możemy w żaden sposób pomóc

setzerus

Wysłany: Wto Mar 16, 2010 8:21 pm   

Czy te sterowniki można zainstalować na Win 7? są to pliki .sys aczkolwiek win 7 nie widzi ich przy wyborze sterowników. Jak je zatem zainstalować?

And-Tech
Site Admin

Wysłany: Sob Mar 20, 2010 9:52 am   

sterowniki http://and-tech.pl/Stk500/Drivers-Vista.zip
na 100% działają w Windows 7 32bit, zostało to potwierdzone przez klienta

setzerus

Wysłany: Sob Mar 20, 2010 10:30 am   

Mi niestety chodzi o sterowniki do programowania przez kabel USB w zestawie 4.3 ponieważ nie mam programatora, mój błąd że podpiąłem się pod ten temat.

jarpen

Wysłany: Sro Lip 28, 2010 5:53 pm   

Witam szanownych forumowiczów!

Napiszę o moim problemie w tym temacie aby nie zakładać nowego, ponieważ dotyczy on sterowników i Windowsa 7. Używam wersji 32-bitowej tego systemu. Zainstowałem sterowniki podane wyżej, jednak system w menedżerze zadań widzi programator jako Virtual Communications Port (COM 7). Czy jest to problem, który uniemożliwi działanie programatora? Jeżeli tak, to czy ktoś spotkał się z takim problemem lub wie jak go rozwiązać ?

Pozdrawiam serdecznie!

And-Tech
Site Admin

Wysłany: Sob Sie 07, 2010 9:38 am   

wszystko jest OK, programator będzie działał

ltt_kRzaQ 

Wysłany: Wto Sie 02, 2016 1:21 pm   

Witam wszystkich.

Odświeżę kotleta - przewertowałem już kilkanaście wątków i nie potrafię trafić na właświwy (jeśli taki jest) więc proszę o pomoc (link lub wyjaśnienie) - może ktoś mądrzejszy oszczędzi mi trochę czasu.

Posiadam programator: AVRProg USB v2 - bez zwor -> nie chcę trybu HID (docelowo ma być używany w AVR STUDIO)
System operacyjny: Windows 7 Professional 64-bit

Po podłączeniu programator wykrywa się jako AVR-Doper.
Próba instalacji sterowników (tych ze strony and-tech) skutkuje albo nie odnalezieniem żadnego pasującego w bibliotekach, albo komunikatem o braku podpisu cyfrowego i blokowaniu przez system używania takiego sterownika.

Latając po Googlach trafiłem na 2 metody obejścia podpisu cyfrowego:
1. gpedit.msc - w trybie administracyjnym - i ustawienie ignorowania komunikatów o braku podpisu

2. bcdedit /set nointegirtychecks ON

Żadne z rozwiązań nie pomogło.

Bardzo proszę o sugestie, jak mogę poradzić sobie z instalacją tego programatora.

Pozdrawiam i z góry przepraszam, jeśli temat już gdzieś jest i nie udało mi się na niego trafić.

ltt_kRzaQ 

Wysłany: Wto Sie 02, 2016 2:14 pm   

Dobra.. Przepraszam za zamieszanie.
W temacie:
http://and-tech.pl/forum/viewtopic.php?t=968

Użycie 'wymuszacza' podpisów zdało egzamin. Programator zaburzył.

Dzięki Piotr94.

Odpowiedz do tematu