f
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 548

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 549

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/page_header.php on line 343
And-Tech :: Zobacz temat - AVRprog v2 + mega32u4

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Politykš prywatnoœci.

Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglšdarce lub konfiguracji usługi.

And-Tech Strona Główna And-Tech
Forum firmy And-Tech

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
AVRprog v2 + mega32u4
Autor Wiadomość
Kurczakos

Wysłany: Pon Sie 29, 2011 6:53 pm   AVRprog v2 + mega32u4

generalnie ma krótkie pytanie czy ten programator obsluguje zwierzatko atmela nazwane atmega32u4?

bo nie moge sie skomunikowac z tym wlasnie procesorkiem a plytka zostala przestudiowana juz przez 2 osoby i powinna dzialac jednak avr dude caly czas zwraca initialization failed...

piotr94 
Site Admin

Wysłany: Wto Sie 30, 2011 10:48 am   

A inne procesory się programują spod niego?
Czy próbowałeś przez AVR Studio 4 się skomunikować z tym prockiem?

Kurczakos

Wysłany: Wto Sie 30, 2011 1:58 pm   

W avr studio jest Entering programing mode... FAILED!, właśnie staram się załatwić ten programator od jakiegoś znajomego żeby sprawdzić czy mój nie jest uszkodzony, aktualnie nie mam na czym sprawdzić czy działa. dlatego tylko pytanie bo na liście wspieranych procesorów przez stk500 nie znalazłem go bezpośrednio, potem zauważyłem że dodany był z jakaś adnotacja. rzecz w tym że nie mogę dokopać się do tej strony teraz i nie pamiętam o co chodziło.

piotr94 
Site Admin

Wysłany: Sro Sie 31, 2011 8:06 am   

Hmm, na liście wspieranych w AvrStudio4 niby jest, ale ten programator (jak wiadomo) to klon tego Atmel'owskiego i nie wiadomo czy autorzy firmware dodali obsługę tych kości w wgrywanym przez And-Tech firmware...

Kurczakos

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 11:09 am   

wlasnie sprawdzilem inna plytke (tez z 32u4) wiec albo moj programator albo po prostu ten nie dziala z tym procesorkiem...

piotr94 
Site Admin

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 1:41 pm   

Cóż, polecam sprawdzić na jakimś typowym procesorze ze starszych AVR (attiny2313, atmega8 lub podobne) czy wogóle programator działa, bo możliwe że po prostu nie obsługuje tych nowych kostek.

Odpowiedz do tematu