f
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 548

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 549

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/page_header.php on line 343
And-Tech :: Zobacz temat - Czy mogę zainstalowac ten programator pod Win 7 ?

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Politykš prywatnoœci.

Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglšdarce lub konfiguracji usługi.

And-Tech Strona Główna And-Tech
Forum firmy And-Tech

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy mogę zainstalowac ten programator pod Win 7 ?
Autor Wiadomość
Łukasz6 

Wysłany: Sro Maj 26, 2010 6:23 pm   Czy mogę zainstalowac ten programator pod Win 7 ?

Witam mam pytanie czy da radę zainstalować ten sterownik pod win 7 64 bit?
Z góry dzięki pozdrawiam

simoon87 

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 12:55 pm   

Tak możesz... kilka tematów niżej masz mój temat o tym (CLICK ). Na 100% działa bo sam używam Windowsa 7 x64.

piotr94 
Site Admin

Wysłany: Nie Maj 30, 2010 6:01 pm   

zapomniałeś o opcji szukaj ;-)
ja kilka postów poniżej simoon87 opisałem drugą metodę, która mnie pomogła

Łukasz6 

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 1:57 pm   

Wszystko by było, tylko u mnie występują dwa główne problemy , nie mogę wejść w bios ,czemu nie wiem, oraz chcąc zainstalować avr studio wyskakuje że należy zainstalować wersje 4.16 a kiedy chcę zainstalować wersję 4.16 to znowuż pisze że nie można zainstalować tej wersji gdyż na komputerze jest 4.18.700, choc ją usunąłem, ażeby tego było mało to gdy w panelu sterowania daję żeby mi odinstalował to avr studio4.18.700 gdyż taki plik tam istnieje to także pisze żeby najpierw zainstalowac tą wersję 4.16. Tak zwana sytuacja bez wyjścia , Powiedzcie mi jak mogę usunąć , oczyścić komp z tego avr studio4.18.700 gdzie szukać tego pliku wogóle.Z góry dzięki

piotr94 
Site Admin

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 7:48 pm   

a po co Ci wchodzenie do BIOSU żeby zainstalować programator? Ja ani kolega simoon87 nic takiego nie pisaliśmy.
Co do instalacji avr-studio - ręcznie usuń pliki z dysku (z program files, tam gdzie był zainstalowany stary program), potem ściągnij jakiś program do czyszczenia rejestru i wyczyść rejestry systemowe
Powinno pomóc

Łukasz6 

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 7:55 pm   

Nie do Biosu lecz nie mogę wejść w wyłaczenie podpisywania cyfrowego klawiszem F8. Pliki usunąłem a co do rejestrów to czyściłem REGEDIT.exe i dalej to samo, Pozdrawiam

piotr94 
Site Admin

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 8:06 pm   

to spróbuj mojej metody (ten sam temat, parę postów niżej). Metoda kolegi działała (przynajmniej u mnie) jednorazowo i za każdym razem trzeba było przed chęcią programowania wciskać f8.
jeśli zaś chcesz spróbować to po prostu trzymaj f8 odkąd zniknie ekran biosu do momentu pojawienia się menu rozruchu windowsa. Liczy się zręczność i refleks, bo Loader microsoftu czeka na ten sygnał tylko chwilę czasu

Łukasz6 

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 8:20 pm   

witam , powiem ci kolego że to nie jest sprawa mojego braku refleksu ale od wczoraj nie mogę wleźć ani w bios F2 na ACER ani F8 w ustawienia rozruchu. Nie wiem po czym się to stało ,wcześniej działało. Pozdrawiam

piotr94 
Site Admin

Wysłany: Pon Maj 31, 2010 9:24 pm   

może to wina klawiatury (niektóre nie ładują się przed systemem operacyjnym)
spróbuj tej drugiej metody, wtedy to będzie bez znaczenia ;-)

Odpowiedz do tematu