f
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 548

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 549

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/page_header.php on line 343
And-Tech :: Zobacz temat - Przychodzi mi spam na skrzynkę z prywatnymi wiadomościami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Politykš prywatnoœci.

Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglšdarce lub konfiguracji usługi.

And-Tech Strona Główna And-Tech
Forum firmy And-Tech

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przychodzi mi spam na skrzynkę z prywatnymi wiadomościami
Autor Wiadomość
technics6 
Informatyk

Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 3:32 pm   Przychodzi mi spam na skrzynkę z prywatnymi wiadomościami

Przydał by się jakiś moduł antyspamowy (obrazek do przepisania przy rejestracji albo ręczna akceptacja użytkowników), bo od czasu do czasu (rzadko) dostaję prywatne wiadomości ze spamem na tutejszym forum. Niewiele tego jest i rzadko się zdarza, ale można by coś z tym zrobić.

pozdrawiam
Kamil

morock 

Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 5:52 pm   

ja nie dostaje w ogóle takich wiadomości ale faktycznie przydałby się jakiś dodatkowy moduł, jakieś pytanie lub coś w tym stylu.

prawie codziennie jest coś dodane przez boty :/ walka z wiatrakami....

Prim0 

Wysłany: Nie Maj 16, 2010 7:05 am   

Proszę zabezpieczcie to forum przed botami, bo mam całą mase tego na skrzynce

Odpowiedz do tematu