f
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 548

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 549

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/page_header.php on line 343
And-Tech :: Zobacz temat - Witam

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Politykš prywatnoœci.

Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglšdarce lub konfiguracji usługi.

And-Tech Strona Główna And-Tech
Forum firmy And-Tech

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Witam
Autor Wiadomość
mediatek 

Wysłany: Sro Lis 16, 2011 12:11 am   

Witam Wszystkich,

Jestem Łukasz. Pasjonat programowania w C/C++, trochę w Javie. Kiedyś C#. Elektronik. Zawodowo lutuję SMD, THT i AirHot od ponad roku w serwisie elektroniki ...

Kwasiu

Wysłany: Pon Mar 05, 2012 4:41 pm   

Witam,
jestem Daniel. Właśnie zakupiłem platformę Arduino i mam zamiar rozpocząc od niej swoją przygodę z programowaniem.

radekk1988
uczy się

Wysłany: Pią Mar 09, 2012 12:02 am   

Witam wszystkich forumowiczów.
Nazywam się Radosław. Jestem studentem i zaczynam naukę programowania na płytce EvB.
Pozdrawiam

adamm 

Wysłany: Wto Lis 13, 2012 10:34 pm   

Witam.

Z tej strony Adam z Kielc.

Po szczęśliwie zakończonych studiach kilka lat temu powróciłem na Politechnikę Świętokrzyską, tym razem na wydział informatyki.

Ponieważ sporo uczymy się programowania w C, postanowiłem spróbować z płytką EvB 4.3 v4

Nie ukrywam że podobają mi się te tematy i chcę się tego nauczyć.

Mam nadzieję że pod Waszym czujnym okiem będzie mi to dane ;-)

Pozdrawiam
Adam

marko_57 
Marek

Wysłany: Pią Sty 18, 2013 9:32 pm   

Cześć forumowicze.
Jestem Marek mieszkam w Krakowie i po 55 latach życia wzięlo mnie na zabawę z Atmelami.
Na tą chwilę mam EvB z Atmegą 32 , cakowity brak wiedzy w jego programowaniu i chęci.
Mam nadzieję że znajdę tu mlodszych obeznanych w temacie kolegów, przepraszam koleżanki też ;-)
Przepraszam za brak litery l nie wiem czemu jest to jedyna polska litera która nie zapisuje się.
Pozdrawiam Wszystkich.

radek86b 

Wysłany: Pią Lut 22, 2013 5:56 pm   

Witam !
jestem Radek rocznik86 mieszkam w Siedlcach
elektroniką interesowałem się od dziecka wszystko musiałem rozkręcić i wtedy popsuć uwielbiałem oglądać "żywą" elektronikę fascynowała mnie ta plątanina ścieżek na płytkach pcb. te małe jak to wtedy nazywałem :lol: :mrgreen: "czarne kwadraciki "
a na kondensatory elektrolityczne mówiłem baterie (w sumie wtedy nie mając pojęcia wiele się nie myliłem :wink: )
I tak potem zgodnie jak ja to mówię z powołaniem poszedłem do ZSZ o profilu monter elektronik -tam właściwie poznałem elementy i nauczyłem się lutować,po 3 latach jeszcze poszedłem do Technikum Uzupełniającego tylko że nie utworzyli mi o zgrozo elektronicznego tylko elektryczne :???: No cóż ale ważne że skończyłem jako jeden z najlepszych :cool: 14stu (36ciu zaczęło) I jak tu nie powiedzieć że to powołanie...6 lat nauki
Obecnie pracuję na kolei . Atmegami zainteresowałem się dość niedawno głównie po obejrzeniu na youtube filmików z ich możliwościami itd. Postanowiłem a więc zacząć I od razu kupić zestaw a nie tam bawić się w wytrawianie i lutowanie bo to już po prostu mnie nie "bawi". Gdyż wiem że potrafię i mi będzie działać a że mnie stać to co se mam żałować i tracić czas...
A więc....czas zacząć...

Baranek

Wysłany: Czw Lut 28, 2013 5:20 pm   

Witam
Krzysztof z tej strony
Elektronika to hobby na które mam coraz mniej czasu a coraz więcej pomysłów
Obecnie mieszkam w Poznaniu
Tyle na szybko i tytułem wstępu by przywitać się

jabol

Wysłany: Nie Cze 21, 2015 3:11 pm   

Cześć, jestem Rafał :)
Dopiero zaczynam swoją przygodę z programowaniem, ale pochłaniam wiedzę jak maszyna.

Mieszkam w Radomiu, więc jak jest ktoś jeszcze z okolic to zapraszam na piwo!

Boguś123 

Wysłany: Pią Lis 20, 2015 12:27 pm   

Witam,

Jestem Boguś i swoją przygodę z elktryką, elektromechaniką zacząłem już dawno temu :)

Pozdrawiam wszystkich uzytkowników forum :mrgreen:

Wera 

Wysłany: Nie Mar 26, 2017 4:20 pm   

Witam wszystkich jestem nowa na forum ;)

adammaj

Wysłany: Sro Sie 23, 2017 9:33 am   cześć

Witam witam jestem nowy, mam nadzieję, ze w razie potrzeby znajdę tu odpowiedzi :)

Odpowiedz do tematu