f
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 548

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 549

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/page_header.php on line 343
And-Tech :: Zobacz temat - EVB 5.1 problem z usb

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Politykš prywatnoœci.

Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglšdarce lub konfiguracji usługi.

And-Tech Strona Główna And-Tech
Forum firmy And-Tech

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
EVB 5.1 problem z usb
Autor Wiadomość
zeppe
zeppe

Wysłany: Czw Maj 22, 2014 3:59 pm   EVB 5.1 problem z usb

Witam, jakiś czas temu kupiłem zestaw Evb5.1, początkowo miałem problemy z zainstalowaniem sterownika aby to móc programować zestaw. zainstalowałem sterowniki z którymi zmagałem się przez dość długą chwilę, jednak ostatnio problem znów się pojawił otóż po podłączeniu zestawu kablem usb nie ma kompletnie żadnej reakcji, komputer nie widzi urządzenia, nie pomogły próby ponownej instalacji sterowników i resetu komputera.
wyłączyłem również podpis cyfrowy usb przy uruchamianiu systemu, jednak bez rezultatu

Korzystam z windows 7 professional 64x

piotr94 
Site Admin

Wysłany: Pią Maj 23, 2014 4:00 pm   

Sterowniki do zestawu to sterowniki do układu FT232RL - są podpisane cyfrowo i kompatybilne z systemami windows.
Najnowsze sterowniki do pobrania tu:
http://www.ftdichip.com/Drivers/VCP.htm

Jeśli zaś komputer nic nie wykrywa to moze być to problem sprzętowy - uszkodzenie portu komputera, kabla lub płytki.

Odpowiedz do tematu