f
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 548

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 549

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/page_header.php on line 343
And-Tech :: Zobacz temat - Jaki to dokładnie programator?

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Politykš prywatnoœci.

Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglšdarce lub konfiguracji usługi.

And-Tech Strona Główna And-Tech
Forum firmy And-Tech

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki to dokładnie programator?
Autor Wiadomość
kozuna 

Wysłany: Nie Wrz 09, 2012 7:00 pm   Jaki to dokładnie programator?

Witam! Kupiłem w firmie And-tech kilka lat temu programator,chcę go uruchomić i mam pytanie w związku z tym. Pamiętam że był to programator stk500 usb w systemie widzi go jako Avr-doper ale nie mogę znaleźć opisu,schematu wyprowadzeń, które z nich to isp i w jakiej orietacji są poszczególne piny? Może mi ktoś pomóc w tej kwesti? W załączniku fotka programatora. Z góry dziękuje.

programator stk500 avr doper.jpg
Zdjecie programatora
Plik ściągnięto 152 raz(y) 874,77 KB

Odpowiedz do tematu