f
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 548

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 549

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/page_header.php on line 343
And-Tech :: Zobacz temat - EvB 3.1 i BASCOM

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Politykš prywatnoœci.

Możesz okreœlić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglšdarce lub konfiguracji usługi.

And-Tech Strona Główna And-Tech
Forum firmy And-Tech

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
EvB 3.1 i BASCOM
Autor Wiadomość
arturm 

Wysłany: Wto Kwi 17, 2007 5:52 pm   EvB 3.1 i BASCOM

Witam,
czy płytka zgodna jest z Bascom? Nigdzie nie znalazłem schematu, więc nie wiem czy np. wyświetlacz LCD, 7-segmentowy czy też pamięć poprawnie będą obsługiwane przez biblioteki znajdujące się w Bascom.
Jeśli nie, czy możliwe jest napisanie takich bibliotek? Z pewnością zwiększyłyby zainteresowanie płytką.

And-Tech
Site Admin

Wysłany: Sro Kwi 18, 2007 4:35 pm   

tak jest w 100% kompatibilna z Bascomem

LCD i 7segment wyprowadzony jest na goldpiny wiec mozliwosci konfiguracji sa dowolne

xymario 
Mariusz

Wysłany: Czw Cze 28, 2007 6:39 am   

Do Bascoma polecam "Programowanie mikrokontrolerów AVR BASCOM" autor Marcin Wiązania. Autor w sposób przystępny pokazuje jak posługiwać się Bascom i wprowadza w świat programowania w Basic.

A tak przy okazji czy ktoś ma wersję bez ograniczeń do 2048 ? Ostatnio coś wyrzeźbiłem i niemile się rozczarowałem :cry:

Odpowiedz do tematu