f
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 548

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/anderian/ftp/www_forum/db/mysql4.php:1) in /home/anderian/ftp/www_forum/includes/sessions.php on line 549
Zobacz temat - Witam

And-Tech
Forum firmy And-Tech

Zapoznajmy się - Witam

And-Tech - Pon Sty 04, 2010 3:00 pm
Temat postu: Witam
Witam wszystkich na forum, wierzę iż ten dział pozwoli nam się lepiej poznać oraz znaleźć osoby z którymi będziemy mogli pracować podczas projektów związanych z elektroniką.

W związku z czym zacznę od siebie:
Imię Rafał.
Miejscowość Poznań.
Związany z elektroniką od 2004r.
Hobby elektronika oraz rower.
Zajmuje się głównie projektowaniem elektroniki, rzadziej programowaniem.

piotr94 - Sro Lut 03, 2010 5:31 pm

Witam
Nazywam się Piotr i urodziłem się oraz mieszkam w Krakowie.
Elektroniką zacząłem interesować się od około 2001r. (urodziłem się w 1994 ;-) )
Obecnie głównie zajmuję się (oprócz nauki) projektowaniem stron www, a hobbystycznie elektroniką (rzadziej projektuję jakieś układy, zwykle zajmuję się programowaniem)

Gość - Sob Lut 06, 2010 12:01 am

Witam,

Nazywam się Wojciech Wrężlewicz,
urodziłem się we Wrocławiu, a obecnie mieszkam i pracuję w Dąbrowie Górniczej.
Z zawodu jestem konstruktorem mechanikiem.
Elektronikę a raczej może bardziej programowanie czy sterowanie traktuję jako hobby -> brakujące ogniwo w sterowaniu tego co jestem w stanie wymyślić i zbudować :)

wrezel13 - Sob Lut 06, 2010 12:05 am

hmmmm, i przedstawiłem się jako gość;)
leon1313 - Sob Lut 13, 2010 11:53 pm

Marcin - 33 lata, elektronika zajmuje się ok 2 miesięcy. Programowaniem od 15 lat. Centrala Polska ( tam, gdzie są najlepsze koty)
gorfag - Czw Lut 18, 2010 7:14 pm

Marek, 20 lat, II rok Informatyki na ETI Politechniki Gdańskiej. Programowaniem się interesuje od 6 lat, elektroniką od niedawna.

Pozdrawiam ;)

morock - Nie Lut 28, 2010 1:12 am

witam wszystkich

Krzysiek lat 25 z Działdowa inż. informatyk tech. Elektronik, hobby mikro kontrolery od roku ;)

leszekwd - Nie Lut 28, 2010 11:44 pm

Tradycyjnie w tym wątku witam wszytkich forumowiczów.

Mam na imię Leszek, 36 lat, z zawodu jestem informatykiem, specjalizuję się w dużych systemach serwerowych (serwery IBM pSeries, AIX, TSM, macierze, sieci SAN). Od jakiegoś czasu trochę hobbystycznie zajmuję się sterownikami. Pochodzę ze Śląska.

NWN_ - Wto Mar 23, 2010 10:59 am

Witam. Piotr Wiącek 22L. Z jeleniej góry. Ukończylem technikum elektroniczne kiedunek elektronika i telekomunikacja aktualnie student 2 roku politechniki wroclawskiej kierunek elektronika i telekomunikacja.Elektroniką zajmuje sie hobbistycznie chociaż pracuję przy naprawie sprzętu medycznego. Zabawę z mikro kontrolerami dopiero zaczynam
elektrofil - Pią Lis 26, 2010 1:51 pm

.org $0000

Witam,

Michał, wiek chrystusowy, miasto poznań.
Programuje w assemblerze od 19 lat, jak coś na szybko to w bascom'ie.
na co-dzień zajmuje się się utrzymaniem ruchu w drukarni, projektowaniem i oprogramowaniem nietypowych modułów sterujących.
nie rozumiem języka C i nie lubię używać dużych liter, za to dbam o ortografię.

end.

Mr.Ost - Czw Gru 30, 2010 3:50 pm

Witam
Mam na imię Piotr
Na zdobywanie wiedzy nigdy nie jest za późno więc i ja z "4" jako pierwszą cyfrą w wieku, postanowiłem się czegoś nauczyć.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

spike - Pią Lut 11, 2011 7:31 pm

Imię: Darek
Miejscowość: Bełchatów(Łódzkie)
Związany z elektroniką od: 2002 r.
Zawód: Elektryk (>30kV)
Znajomość: AVR (avrasm, avr-gcc), Object Pascal (Delphi, FPC), PHP+MySQL
Hobby: Projektowanie, programowanie sterowników opartych o AVR dla domu.

Bredka - Czw Lut 17, 2011 9:02 pm

Witam Wszystkich.
To i ja się dopiszę;
imię Olek, lat 39, zamieszkały Imielin śląskie, programowanie i elektronika to moje hobby, więc robię po trochu tego i tamtego, niestety tylko w ramach wolnego czasu.

marcio - Czw Kwi 28, 2011 12:44 pm

Witam również,
na imię mam Marek, rocznik '74, zamieszkuję w Warszawie...
Elektronika, szczególnie mikroprocesory to pasja od lat szczenięcych (zaczynałem od
systemiku CA80 /ktoś wie co to?/). Z zawodu projektant/programista "dużych i smutnych
systemów", więc uP to dobra odskocznia i relaks.
Zestawu EvB używam głownie jako zabawowo zorientowanej platformy testowej do różnych
swoich dziwnych pomysłów i uważam, że sprawdza się całkiem nieźle.
A z bardziej praktycznych zastosowań - planuję na EvB przenieść taki ciekawy projekcik
sd2iec ( http://www.c64-wiki.com/index.php/SD2IEC ) co w połączeniu z oryginalną
"mydelniczką" Commodore C64 powinno wyjść - oryginalnie....
Jak się uda - oczywiście opiszę.
Pozdrawiam,
Marek

rozczochrany - Czw Maj 12, 2011 5:16 pm

Cześć
Na imię mam Tomek. Mam 37 lat.
Pracuję jako elektromechanik w utrzymaniu ruchu w dużej fabryce (czyli naprawiam maszyny służące do produkcji, takrze automatykę). W pracy kilka razy programowałem jedynie sterowniki PLC Simatic s7-200.
Elektroniką i programowaniem mikrokontrolerów zainteresowałem się dopiero rok temu. Zająłem się tym hobbystycznie dla satysfakcji i odprężenia.

mediatek - Sro Lis 16, 2011 12:11 am

Witam Wszystkich,

Jestem Łukasz. Pasjonat programowania w C/C++, trochę w Javie. Kiedyś C#. Elektronik. Zawodowo lutuję SMD, THT i AirHot od ponad roku w serwisie elektroniki ...

Kwasiu - Pon Mar 05, 2012 4:41 pm

Witam,
jestem Daniel. Właśnie zakupiłem platformę Arduino i mam zamiar rozpocząc od niej swoją przygodę z programowaniem.

radekk1988 - Pią Mar 09, 2012 12:02 am

Witam wszystkich forumowiczów.
Nazywam się Radosław. Jestem studentem i zaczynam naukę programowania na płytce EvB.
Pozdrawiam

adamm - Wto Lis 13, 2012 10:34 pm

Witam.

Z tej strony Adam z Kielc.

Po szczęśliwie zakończonych studiach kilka lat temu powróciłem na Politechnikę Świętokrzyską, tym razem na wydział informatyki.

Ponieważ sporo uczymy się programowania w C, postanowiłem spróbować z płytką EvB 4.3 v4

Nie ukrywam że podobają mi się te tematy i chcę się tego nauczyć.

Mam nadzieję że pod Waszym czujnym okiem będzie mi to dane ;-)

Pozdrawiam
Adam

marko_57 - Pią Sty 18, 2013 9:32 pm

Cześć forumowicze.
Jestem Marek mieszkam w Krakowie i po 55 latach życia wzięlo mnie na zabawę z Atmelami.
Na tą chwilę mam EvB z Atmegą 32 , cakowity brak wiedzy w jego programowaniu i chęci.
Mam nadzieję że znajdę tu mlodszych obeznanych w temacie kolegów, przepraszam koleżanki też ;-)
Przepraszam za brak litery l nie wiem czemu jest to jedyna polska litera która nie zapisuje się.
Pozdrawiam Wszystkich.

radek86b - Pią Lut 22, 2013 5:56 pm

Witam !
jestem Radek rocznik86 mieszkam w Siedlcach
elektroniką interesowałem się od dziecka wszystko musiałem rozkręcić i wtedy popsuć uwielbiałem oglądać "żywą" elektronikę fascynowała mnie ta plątanina ścieżek na płytkach pcb. te małe jak to wtedy nazywałem :lol: :mrgreen: "czarne kwadraciki "
a na kondensatory elektrolityczne mówiłem baterie (w sumie wtedy nie mając pojęcia wiele się nie myliłem :wink: )
I tak potem zgodnie jak ja to mówię z powołaniem poszedłem do ZSZ o profilu monter elektronik -tam właściwie poznałem elementy i nauczyłem się lutować,po 3 latach jeszcze poszedłem do Technikum Uzupełniającego tylko że nie utworzyli mi o zgrozo elektronicznego tylko elektryczne :???: No cóż ale ważne że skończyłem jako jeden z najlepszych :cool: 14stu (36ciu zaczęło) I jak tu nie powiedzieć że to powołanie...6 lat nauki
Obecnie pracuję na kolei . Atmegami zainteresowałem się dość niedawno głównie po obejrzeniu na youtube filmików z ich możliwościami itd. Postanowiłem a więc zacząć I od razu kupić zestaw a nie tam bawić się w wytrawianie i lutowanie bo to już po prostu mnie nie "bawi". Gdyż wiem że potrafię i mi będzie działać a że mnie stać to co se mam żałować i tracić czas...
A więc....czas zacząć...

Baranek - Czw Lut 28, 2013 5:20 pm

Witam
Krzysztof z tej strony
Elektronika to hobby na które mam coraz mniej czasu a coraz więcej pomysłów
Obecnie mieszkam w Poznaniu
Tyle na szybko i tytułem wstępu by przywitać się

jabol - Nie Cze 21, 2015 2:11 pm

Cześć, jestem Rafał :)
Dopiero zaczynam swoją przygodę z programowaniem, ale pochłaniam wiedzę jak maszyna.

Mieszkam w Radomiu, więc jak jest ktoś jeszcze z okolic to zapraszam na piwo!

Boguś123 - Pią Lis 20, 2015 12:27 pm

Witam,

Jestem Boguś i swoją przygodę z elktryką, elektromechaniką zacząłem już dawno temu :)

Pozdrawiam wszystkich uzytkowników forum :mrgreen:

Wera - Nie Mar 26, 2017 3:20 pm

Witam wszystkich jestem nowa na forum ;)
adammaj - Sro Sie 23, 2017 8:33 am
Temat postu: cześć
Witam witam jestem nowy, mam nadzieję, ze w razie potrzeby znajdę tu odpowiedzi :)